معاون استاندار لرستان: واحد جدید پتروشیمی خرم‌آباد در آینده نزدیک افتتاح خواهد شد

on .

معاون استاندار لرستان، گفت: واحد جدید پتروشیمی خرم‌آباد در آینده نزدیک به بهره‌برداری خواهد رسید.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، دکتر اسد عبدالهی امروز شنبه در حاشیه بازدید از چند واحد اقتصادی خرم آباد، اظهار داشت: طی امروز به همراه نماینده ولی فقیه در لرستان از پنج واحد اقتصادی شهرستان خرم آباد بازدید به عمل آمد.

وی با اشاره به بازدید از کارخانه گیاهان دارویی «خرمان»، واحد جدید پتروشیمی خرم آباد، الکل سازی خرم آباد، کشت و صنعت خرم آباد و قطعه سازی خودرو شهرک صنعتی شماره دو خرم آباد، عنوان کرد: واحد جدید پتروشیمی خرم آباد در آینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.

معاون استاندار لرستان، تصریح کرد: نماینده ولی فقیه در لرستان از روند واحدهای احیا شده و همچنین طرح‌های توسعه واحدهایی مانند پتروشیمی، کشت و صنعت خرم آباد و… در قالب این بازدیدها، دیدن کردند.

عبدالهی، بیان داشت: همچنین برنامه ریزی شده که این بازدیدها غیر از خرم آباد، از سایر شهرستان‌ها و واحدهای اقتصادی، کشاورزی، گردشگری و… استان صورت گیرد.

وی، تصریح کرد: با این بازدیدها نماینده ولی فقیه در لرستان با وضعیت کارگری، صنعت، اشتغال و… استان آشنا خواهند شد و از اقدامات صورت گرفته از سوی مدیریت ارشد استان و سایر دستگاه‌ها در این حوزه مطلع خواهند شد