‍ دیدار اعضای مجمع خیرین سلامت استان لرستان با دکتر خادمی

on .

در این دیدار که به ریاست دکتر خادمی استاندار لرستان و با حضور دکتر ثمینی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان و نائب رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان برگزار شد ،مدیر عامل مجمع به ارائه گزارش عملکرد ، بیان ظرفیت ها و مطالبات مجمع و بررسی مشکلات موجود در مسیر انجام فعالیتهای خیرین سلامت استان لرستان پرداخت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری لرستان دکتر موسی خادمی استاندار لرستان در شامگاه شنبه در دیدار با مجمع خیرین سلامت استان لرستان و تقدیر از زحمات خیرین سلامت و اقدامات مفیدی که در سال‌های اخیر به همت این عزیزان در استان لرستان  انجام شده است ، ابراز امیدواری کرد؛ اقدامات  مجمع خیرین سلامت و خدماتی که به مردم استان ارائه کرده اند  ،در ارتقاء سلامت عمومی موثر بوده و  استمرار داشته باشند .

استاندار لرستان با تاکید بر رفع مشکلات و موانع موجود در مسیر خیرین سلامت گفت: لازم است مشکلات فرا روی خیرین  حل شود وکارها را به نتیجه برسانیم تا پروژه های حوزه سلامت زودتر به دست مردم برسند .

وی با اشاره به ضرورت ارائه گزارشی شفاف از عملکرد مجمع خیرین  در حوزه سلامت گفت : تلاش می‌کنیم تا با همکاری دانشگاه علوم پزشکی لرستان  و سازمان بازرسی مشکلات پیش رو را حل کنیم و به این منظور لازم است علوم پزشکی ضمن همکاری در بر طرف کردن موانع موجود، قدر دان زحمات شما باشد و به این منظور لازم است رابطه خیرین سلامت با دانشگاه صمیمی تر شود، چرا که رابطه خیرین با مدیر دولتی با رابطه کارفرما و پیمانکار فرق می کند .

دکتر خادمی استاندار لرستان در پایان ابراز امیدواری کرد برنامه ها و اقدامات ارزشمند  مجمع خیرین سلامت استان لرستان  به سرانجام  مطلوب برسد .