معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان: طرح مشارکت در توسعه نظم و امنیت عمومی در لرستان اجرا می شود

on .

در جلسه ای که عصر امروز با حضور سردار مهدیان نسب فرمانده نیروی انتظامی استان و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان و به ریاست معاون سیاسی و امنیتی اجتماعی استانداری لرستان برگزار شد، اجرای طرح مشارکت در توسعه نظم و امنیت عمومی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری لرستان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان در این جلسه با اشاره به مأموریت و مسئولیت سنگین نیروی انتظامی، گفت: تمام ابعادی که به منظور نظم بخشی در جامعه انجام می‌شود بر عهده نیروی انتظامی است و مردم در تمام مراحل با نیروی انتظامی سر و کار دارند .
دکتر ثمینی با اشاره به فعالیت  خوب نیروی انتظامی و کمک هایی که  بوسیله این نهاد به دولت و حاکمیت ارائه شده، گفت : در خصوص مشارکت مردم در برقراری نظم و امنیت عمومی، مردم می‌توانند در زمینه‌های مختلفی مشارکت داشته باشند و به این منظور لازم است اطلاع رسانی جامعی  به خیرین  امنیت ساز  و واقفین با همکاری دستگاههای مختلفی همچون ؛ صدا و سیما ، و اوقاف انجام پذیرد .

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان تصریح کرد :  تا کنون با همکاری و همیاری مردم پیشرفت های بسیار خوبی در نظم عمومی داشته ایم اما در مباحث مختلف سخت افزاری و ساخت  و تجهیز پاسگاه‌ها در برخی از روستاها و اماکن که مورد نیاز مردم است، اگر مشارکت مردم و واقفین وجود داشته باشد، سرعت کار بالاتر می رود و به همین منظور اداره کل اوقاف و امور خیریه  نشستی را با واقفین عزیز و خیرین خواهد داشت.
دکتر ثمینی در خصوص قدرشناسی مردم از مقوله نظم و امنیت عمومی به استقبال و حضور بسیار بیادماندنی مردم در تشییع پیکرسردار رشید اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و گفت :خیل عظیم جمعیت و حضور  بی نظیر مردم در این مراسم نشان از تقدیر و تکریم  مردم از خادمین نظم و امنیت عمومی است و این حضور احترام به کسی بود که تمام تهدیدهایی را که  در خارج از مرزها برای مردم وجود داشت خنثی و سرکوب کرده بود.

 معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان در پایان گفت: طرح مشارکت در توسعه نظم و امنیت عمومی با فرهنگ سازی در جامعه نهادینه خواهد شد و مردم هم در این زمینه به کمک نیروی انتظامی بیش از پیش خواهند پرداخت.

کلیه حقوق این سایت متعلق به استانداری لرستان می باشد. استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.