معاون استاندار نمایشگاه عکس سیل برگزار می شود

on .

مهندس امیری از دستور دکتر خادمی استاندار لرستان مبنی بر برگزاری نمایشگاه عکس سیل با مضمون اقدامات دستگاه های اجرایی در سیل اخیر خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل استانداری لرستان مهندس امیری اظهار داشت: با توجه به اقدامات صورت گرفته توسط دستگاه های اجرایی در بحث سیل اخیر، نیاز به برگزاری نمایشگاه عکسی از دستاوردهای عمرانی این دستگاهها به منظور آشنایی مردم با اقدامات صورت گرفته مهم به نظر می آید .

معاون هماهنگی  امور عمرانی  استانداری لرستان عنوان کرد: دستگاه های اداری به منظور ارائه عملکرد خود در زمان سیل به طریق ارسال عکس های با کیفیت اقدام کنند و تصاویر خود را برای تایید و شرکت در نمایشگاه به اداره کل ارشاد اسلامی تحویل دهند.

مهندس امیری تصریح‌کرد: در  کنار نمایشگاه، دستگاه های اداری می‌توانند فعالیت‌هایی را در قالب کارگاه های آموزشی و پنل های تخصصی به منظور آشنایی بازدیدکنندگان با سایر فعالیت‌های آن ها برگزار کنند.

امیری ضمن تقدیر از عملکرد اصحاب رسانه در سیل افزود: در این نمایشگاه غرفه ای برای نمایش فعالیت های اصحاب رسانه و همچنین غرفه نظرخواهی از بازدیدکنندگان دایر خواهد شد .

وی در پایان بیان کرد: نمایشگاه عکس سیل به مناسبت ایام مبارک دهه فجر در محل نمایشگاه های بین المللی خرم‌آباد و در روزهای ۱۶ تا ۱۸ بهمن ماه جاری از ساعت ۱۵ تا ۲۰ جهت بازدید عموم دایر می باشد .