سردار مویدی: عزت و اقتدار امروز نظام را مدیون شهدا هستیم

on .

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور: در عمل باید به ارزشهای نظام پایبند بود و خدمت به خانواده های محترم شهدا و ایثارگران، مصداق بارز آن است .

به گزارش  اداره کل  روابط عمومی استانداری لرستان، سردار مویدی در سومین جلسه شورای هماهنگی دفاع مقدس و دومین جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اظهار داشت: آرامش و آسایش امروز کشور را مدیون رشادتها و سلحشوری فرزندان انقلاب و سرداران شهید همچون سپهبد حاج قاسم سلیمانی هستیم .

سردار مویدی عنوان داشت: همه باید تلاش کنیم برنامه ها در جهت خدمت به خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان باشد و با تمام توان به آنها خدمت کنیم.

وی ضمن اشاره به اینکه عزت و اقتدار امروز نظام را مدیون شهدا هستیم افزود: شهدا، ایثارگران، جانبازان و خانواده های آنها از ارزش های نظام جمهوری اسلامی هستند، بر  اساس  تاکید  امام راحل  و مقام معظم رهبری  نسبت به  حفظ  آثار و ارزشهای  ایثارگران بکوشیم و با خدمت به آنها در عمل به ارزشهای نظام پایبند باشیم .

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور تصریح کرد: افتخار ما این است که در کنار شهدا باشیم و یاد آنها را با برگزاری مراسماتی مانند غبار روبی و عطرافشانی گلزار شهدای روستای صاحب الزمان که تاکنون دولتمردان   نظام مانند مقام معظم رهبری و فرماندهان ارشد کشور در کنگره ها و یادواره‌های برگزار شده در این روستا حضور پیدا کرده اند، گرامی بداریم .

سردار مویدی به منظور برگزاری مراسمات تکریم خانواده‌های شهدا و ایثارگران در ایام مبارک دهه فجر، پیشنهاد تشکیل ۴ کمیته با عناوین پشتیبانی، تبلیغات، بهداشتی و امنیتی را مطرح و همکاری همه جانبه دستگاههای عضو را با این کمیته ها برای اجرای این مراسمات به بهترین کیفیت ممکن خواستار شد .

وی در پایان با اشاره به جایگاه شهدای لرستان در جنگ تحمیلی گفت: روستای صاحب الزمان به لحاظ مشارکت نیروهای مردمی در قالب بسیجی و رزمنده یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین روستاهای استان در هشت سال دفاع مقدس است که باید در معرفی جایگاه شهدای این روستا تمام توان خود را به‌کار ببندیم تا گوشه ای از ارادت خود را به خانواده های شهدا و ایثارگران روستای صاحب الزمان نمایش دهیم .