‍ معاون استاندار لرستان: موضوع آموزش پرسنل تا یک هفته قبل از آغاز انتخابات انجام شده باشد

on .

دکتر ثمینی از رقابتی شدن حوزه های انتخابیه استان با توجه به افزایش شمار کاندیداهای تأیید صلاحیت شده جدید خبر داد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری لرستان دکتر ثمینی در هفتمین جلسه ستاد انتخابات جدیدترین آمار از تأیید صلاحیت شدگان کاندیدا های انتخابات مجلس استان را ارائه کرد .

وی در خصوص این آمار اظهار داشت: تاکنون ۲۲۵ نفر بر اساس اعلام شورای نگهبان تأیید صلاحیت شده اند که این روند تا پایان روز ۲۱ بهمن ماه جاری ادامه خواهد داشت و ممکن است شاهد تغییر در این آمار باشیم .

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان عنوان کرد: نکته حائز اهمیت این دوره از انتخابات رقابتی شدن با توجه به اعلام تأیید صلاحیت های جدید است که موجب  افزایش شور و نشاط انتخابات در استان می شود‌ .

دکتر ثمینی در ادامه گفت: شرایط استان به نسبت گذشته از لحاظ قانون مندی انتخابات و شرایط فرهنگی بسیار بهتر شده است که نوید برگزاری انتخابات خوب و سالم را می دهد .

ثمینی همچنین مطرح کرد: موضوع آموزش پرسنل حاضر در شعب اخذ رأی تا یک هفته قبل از آغاز انتخابات تمام شود و نیروها آشنایی کامل با فرآیند اخذ رأی را داشته باشند تا از بروز هرگونه مشکل پیشگیری به عمل آید .

ثمینی در پایان بیان داشت: کلیه اقدامات لازم در جهت برگزاری انتخابات امن و سالم انجام گرفته و آمادگی لازم در زمینه برخورد با تخلفات احتمالی وجود دارد . همچنین وظایف نظارتی ستاد به عنوان یکی از نکات مهم تا پایان انتخابات در دستور کار می باشد .