رِئیس ستاد انتخابات استان لرستان: مبحث آموزش را باید جدی، محکم ،قانونمند و پرتکرار در نظر گرفت زیرا تکرار در آموزش همه را روشن و آگاه می سازد

on .

جلسه کمیته آموزش ستاد انتخابات استان لرستان ظهر امروز به ریاست دکتر ثمینی رِئیس ستاد انتخابات استان لرستان در سالن شماره 2 استانداری لرستان برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان دکتر ثمینی در این جلسه با تقدیر از اقدامات انجام شده گفت : به منظور برگزاری انتخابات سالم ، بی طرفانه و بانشاط، تمام امورات  اجرایی به منظور کیفیت بخشی و در راستای هدف گذاری نظام باشد.

دکتر ثمینی با تاکید بر اهمیت آموزش اعضای هیات اجرایی و نظارت انتخابات گفت :با بررسی و آسیب شناسی انتخابات گذشته متوجه می شویم علی رغم وجود افراد مجرب ،عمده کسانی که در شعبات اخذ رای حضور دارند آموزش‌های لازم را ندیده‌اند .
دکتر ثمینی بر ضرورت لزوم ارائه آموزش های لازم با توجه به مهارت ها و تخصص های افراد اشاره کرد و گفت:  لزوم وحدت رویه و اجرای هماهنگ در امر انتخابات و همچنین وجود قوانین جدید و تغییراتی که در قانون انتخابات ایجاد شده موضوع آموزش را اجتناب ناپذیر می کند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان و رئیس ستاد انتخابات استان لرستان با تاکید بر انجام انتخابات سالم گفت :به این منظور لازم است که تمام اعضا هم وظایف خود را بدانند و  هم به درستی انجام دهند .

وی تصریح کرد به این منظور مبحث آموزش را باید جدی، محکم ،قانونمند و پرتکرار در نظر گرفت چراکه تکرار در آموزش همه را روشن و آگاه می سازد .

دکتر محمود ثمینی با تاکید بر  امانتداری گفت لازمه انتخابات سالم این است که افراد وظایف خود را بدانند و آموزشهای لازم را دیده باشند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با تأکید بر اصل صیانت از آرای مردم گفت: ما به پشتوانه فعالیت های صف در اینجا دم از قانونمندی انتخابات میزنیم و درخواست ما از فرمانداران این است که با وجدان کامل آبروداری کنند چرا که تمام حیثیت نظام ،دولت و مجموعه وزارت کشور در گرو برگزاری انتخابات سالم است.