تقدیر نماینده ولی فقیه و استاندار لرستان از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

on .

نماینده ولی‌فقیه و استاندار لرستان در پیامی از حضور پرشور و گسترده مردم شریف و ولایت‌مدار استان تقدیر و تشکر کردند.


به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، نماینده ولی فقیه و استاندار لرستان در پیامی از حضور مردم شریف و ولایت‌مدار استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن و چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تقدیر و تشکر کردند.

در این پیام آمده است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

مردم شریف و ولایت‌مدار لرستان با حضور افتخارآفرین و پرفروغ خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن در چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی همچنان ثابت کردند که ضمن پشتیبانی از انقلاب اسلامی، کیان و استقلال مملکت، ادامه دهنده آرمان‌های حضرت امام (ره)، شهدا و رهنمون‌های مقام معظم رهبری هستند.

آنان علی‌رغم مشکلات و تنگناهای اقتصادی راه خود را گم نکرده و آمدند تا به ستمگران و استکبار جهانی ثابت کنند همچون گذشته مدافع نظام جمهوری اسلامی ایران خواهند بود.

اینجانبان ضمن گرامی‌داشت یاد سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، از حضور پرفروغ مردم غیرت‌مند لرستان در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افتخار کرده و از همه مردم و اقشار مختلف از جمله جانبازان و خانواده شهدا، فرهنگیان، دانشجویان و دانشگاهیان، دانش‌آموزان، هنرمندان، ورزشکاران، بازاریان و... تشکر و قدردانی می‌کنیم. همچنین آرزوی موفقیت و بهروزی همه لرستانی‌های ولایی در زندگی و رسیدن به آرمان‌های انقلاب اسلامی را از ایزد منان خواستاریم.