آخرین آمار حوزه‌های انتخاباتی لرستان

on .

معاون سیاسی استاندار از آخرین آمار حوزه‌های انتخابی لرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان، دکتر محمود ثمینی رئیس ستاد انتخابات استان، آخرین آمار تایید شده حوزه‌های انتخابی استان را که در سامانه جامع انتخابات تایید و ثبت شده را اعلام کرد:
حوزه الیگودرز از تعداد آرای ماخوذه ۶۰۷۴۷ رای، تعداد ۵۹۵۸۷ رای صحیح، آقای محمد خدابخشی با ۲۹۳۸۱رای معادل ۴۹/۳۱ صدم درصد آرا انتخاب و راهی مجلس شد.

حوزه بروجرد از تعداد آرای مأخوذه ۸۷۶۳۰ رای تعداد ۸۲۱۳۸ رای صحیح، عباس گودرزی با ۴۹۱۷۰ رای معادل ۵۹/۸۶صدم درصد و خانم فاطمه مقصودی با کسب ۱۷۸۹۱رای ۲۱/۷۸ صدم درصد آرا را کسب کرده و به مجلس شورای اسلامی راه یافتند.

حوزه پلدختر از مجموع آرا ماخوذه ۴۹۸۴۹ رای، تعداد ۴۹۳۰۴ رای صحیح آقای سید حمید کاظمی با کسب ۲۵۶۸۹ رای معادل ۵۹/۰۱ دهم درصد آرا مجوز ورود به مجلس را اخذ کرد.

خرم‌آباد و چگنی از مجموع تعداد ۱۹۵۰۶۳ رای ماخوذه ۱۸۶۳۳۷ رای صحیح، آقای مرتضی محمودوند با کسب ۴۳۸۳۴ رای معادل ۲۳/۵۳ صدم درصد و آقای مهرداد ویسکرمی با ۳۸۰۷۷ رای معادل ۲۰/۴۳ صدم درصد آرا را به خود اختصاص داده و راهی مجلس شدند.

حوزه انتخابی دورود و ازنا از تعداد آرای ماخوذه ۸۴۴۱۵ تعداد ۸۰۹۱۰ رای صحیح، آقای حسین گودرزی با کسب ۲۸۴۳۰ رای معادل ۳۵/۱۴صدم درصد به مجلس راه یافت.

حوزه کوهدشت و رومشکان از تعداد آرای ماخوذه ۱۱۳۲۷۹ رای، تعداد ۱۱۲۲۱۴ رای صحیح آقای محمدرضا مبلغی با ۶۲۰۵۵ رای حائز اکثریت آرا معادل ۵۵/۳صدم درصد را به عنوان منتخب مردم در این حوزه انتخابی کسب و به مجلس راه یافت.

حوزه سلسله و دلفان از تعداد آراء ماخوذه ۱۱۱۹۵۸رای، تعداد ۱۰۹۷۹۶ رای صحیح آقای یحیی ابراهیمی با ۲۹۴۴۶ رای معادل ۲۶/۸۲ دهم درصد آرا را به خود اختصاص داده و به عنوان منتخب مردم در این حوزه انتخابی به مجلس راه پیدا کرد.


 وی ادامه داد: پس از انجام فرآیند مراحل بعدی انتخابات و تایید شورای محترم نگهبان این کاندیداها به یازدهمین مجلس شورای اسلامی راه می‌یابند.

 
گفتنی است ۱۷۱ کاندیدا در هفت حوزه انتخابیه برای کسب ۹ کرسی نمایندگی مردم لرستان در مجلس یازدهم شورای اسلامی رقابت کردند.