استاندار لرستان: مجموعه دولت به موفقیت های خوبی در زمینه مقابله با کرونا دست یافته است

on .

دکتر خادمی: همچنان تأکید بر ماندن مردم در خانه و عدم حضور در اجتماعات است .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان جلسه ویدئو کنفرانس رئیس محترم جمهور با دکتر خادمی استاندار لرستان در شرکت الکل نصر خرم‌آباد برگزار شد و گزارش کاملی از وضعیت مقابله با ویروس کرونا در این جلسه ارائه گردید .

استاندار لرستان اظهار داشت: رئیس جمهور محترم در این جلسه ویدئو کنفرانسی جویای وضعیت استان در خصوص ویروس کرونا و همچنین سیل بود و اقدامات استان را خوب و قابل تقدیر عنوان کرد .

دکتر خادمی به نقل از  دکتر روحانی بیان داشت: اقدامات لرستان در زمینه مقابله با بیماری کرونا بسیار مهم و تأثیرگذار بوده و کمافی سابق توصیه بر رعایت و حفظ فاصله اجتماعی توسط مردم تا پایان تعطیلات به خصوص در روز سیزده بدر می باشد .

وی با اشاره به اینکه مجموعه دولت به موفقیت های خوبی در زمینه مقابله با کرونا دست یافته است، افزود: این موفقیت ها به منزله پایان کار نیست و همچنان تاکید بر ماندن مردم در خانه و عدم حضور در اجتماعات است زیرا همکاری مردم در زمینه کنترل وضعیت بسیار موثر خواهد بود .

دکتر خادمی در بخشی از گزارش خود به رئیس جمهور محترم، خاطرنشان کرد: در راستای جلوگیری از ازدحام و شلوغی، بخش اعظم بازار غیر ضرور استان به صورت داوطلبانه توسط کسبه تعطیل و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، تعطیلی مراکز تجاری، فروشگاه ها و بازارهای استان به غیر از مراکز عرضه مایحتاج اولیه مردم، در دستور کار قرار گرفت .

استاندار لرستان در پایان به نقل از رئیس جمهور خواستار کمک هر چه بیشتر مردم در رعایت نکات بهداشتی و توجه به دستورالعمل ها شد و تثبیت شرایط کنونی را نتیجه همکاری و کمک مردم به مجموعه دولت عنوان کرد .