معاون اقتصادی استاندار : خلق فرصت ها در فضای فعلی کاری ارزشمند است.

on .

 با نظارت، پیگیری و هماهنگی دستگاههای اجرایی می توان وضعیت اقتصادی استان را ساماندهی کرد و جلوی بحران احتمالی آینده را گرفت

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری لرستان،نشست هماهنگی دستگاه‌های اقتصادی استان به ریاست دکتر عبدالهی در خصوص پیگیری تاثیر بیماری کرونا در حوزه اقتصادی، برگزار شد .

معاون اقتصادی استاندار با تقدیر از اقدامات انجام شده، گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا زیانهایی در بخش های مختلف ، صنعت ، کشاورزی و .... وارد شده است و چون مشاغل مختلف زنجیر وار بهم وصل هستند رکود و زیان متوجه همه خواهد شد  گرچه ممکن است نتوانیم مشکلات کلان کشور مثل تحریم ها و صادرات یا واردات را کنترل کنیم، اما میتوان  با نظارت، پیگیری و هماهنگی دستگاههای اجرایی ،وضعیت اقتصادی استان را ساماندهی کرد و جلوی ضرر و زیان فعلی و بحران احتمالی آینده را بگیریم .

دکتر عبدالهی از دستگاه‌های اجرایی استان خواست که به این منظور پیشنهادات خود را ارائه دهند چرا که بخشی از این مشکلات در داخل استان حل می‌شود و بخشی هم با مکاتبه با دفتر ریاست محترم جمهور پیگیری خواهد شد.

 معاون اقتصادی استاندار با مفید خواندن این جلسه گفت: در هفته‌های آینده جلساتی به ریاست استاندار در این زمینه برگزار خواهد شد .