بمناسبت روز ملی شوراها انجام پذیرفت : دیدار اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار خرم آباد با استاندار لرستان و معاونت عمرانی استانداری

on .

بمناسبت روز ملی شوراها، اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر خرم آباد با استاندار لرستان دیدار و به بیان دیدگاهها ، نظرات  و مشکلات حوزه کاری خود در سال پایانی این دوره پرداختند.

استاندار لرستان با تبریک روز ملی شوراها از زحمات شورای شهر و شهردار خرم آباد تقدیر کرد و گفت :
در زمینه عملکرد شوراها اگرچه با انتظارات جامعه خیلی فاصله داریم ،اما نباید کارهای بزرگی را که انجام شده نادیده گرفت .
وی با اشاره به جایگاه شوراها در دولت اصلاحات گفت: ما به نتیجه بخش بودن شوراها اعتقاد داریم اما در حال حاضر جایگاه شوراها آنگونه که باید می شدو انتظار داشتیم، نیست و شوراها  آن جایگاه مورد نظر را ندارند .

دکتر خادمی خاطرنشان کرد دولت یازدهم و دوازدهم را زمانی شروع کردیم که آلبومی از مشکلات وجود داشته است و فکر نمی کنم در هیچ جایی از تاریخ دولت ها چنین وضعیتی وجود داشته باشد .
 وی با برشمردن برخی از مشکلات سالهای اخیر گفت :با توجه به مشکلاتی که دولت با آنها دست به گریبان بوده از قبیل  مشکلات برجام، زلزله ،سیل، برخی نا آرامی ها و بیماری کرونا ،در عین حال کارهای خوبی انجام شده که بخشی از آن در حوزه عمران و شهرداری انجام شده است .

دکتر خادمی با تاکید بر ضرورت  اهتمام  اعضای شورا برای حل کردن مشکلات مردم، گفت: صرف انتقال مشکل به دیگران دردی را دوا نمی کند و هر کدام از ما مسئول حل مشکلات مردم هستیم و لازم است با اولویت‌بندی و اهتمام و همفکری روشی برای حل مشکلات شهری پیدا کنیم.

استاندار لرستان در پایان به ضرورت حمایت وپشتیبانی از برنامه های عمرانی شهرداری اشاره کرد و گفت: به این منظور لازم است با خلق و تولید منابع مالی به فعالیتهای شهرداری کمک کنیم تا بتوانیم آنچنان که شایسته است به مردم فهیم لرستان خدمت کرده باشیم .