مدیران در انجام وظایف پاسخگو باشند

on .

استاندار لرستان بر ارتباط و هماهنگی مدیران کل ستادی و دستگاههای اجرایی در جهت توسعه و کارایی تاکید کرد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان اولین نشست مشترک معاونین و مدیران ستادی استانداری به ریاست دکتر خادمی برگزار شد که اعضا گزارش اقدامات و پیشنهادات حوزه کاری خود را مطرح کردند .

استاندار لرستان گفت: سال ۹۸ سال سختی بود که با سیل، انتخابات و در پایان با کرونا همراه بود و اقدامات خوب مدیران و فرمانداران در حوزه های مختلف را در پی داشت .

دکتر خادمی اظهار کرد: وظیفه انعکاس امورات و مشکلات به رده های بالاتر برعهده استانداری ها است که بخشی از آن با  ارائه گزارش و بارگذاری اطلاعات در سامانه عملکرد استانداری انجام می شود .

وی در ادامه افزود: در موضوع تقسیمات سیاسی می توان طی رایزنی و ارتباط با مرکز  چند بخش و حتی شهرستان به استان اضافه کرد که نیازمند کار و مطالعه بیشتر است .

خادمی بیان داشت: سامانه سامد از راههای ارتباطی مردم و مدیران به صورت تلفنی است که می توان با استفاده از اینترنت و فضای مجازی آن را ارتقاء داد تا حجم بیشتری از مشکلات مردم در این فضا حل شود .

استاندار لرستان تصریح کرد:  به منظور بالا بردن عملکرد دستگاه های اجرایی، مدیران کل همزمان با وظایف سازمانی، چند کار اساسی مطابق با شاخص های تعریف شده معرفی کنند و با به کارگیری ظرفیت های موجود تا پایان سال آنها را به سرانجام برسانند .

دکتر خادمی با بیان اینکه ارتباط با مدیران کل بسیار مهم است، گفت: مدیران کل ستادی حوزه استانداری در ارتباط خود را با دستگاه های اجرایی نقش هماهنگ کننده و راهبری داشته باشند و در امورات با حمایت، نظارت و هماهنگی از مدیران کل پشتیبانی کنند .

وی در پایان خاطر نشان کرد: بسیار مهم است که مدیران در زمینه اجرای وظایف محوله و اقدامات انجام شده پاسخگو باشند و با هماهنگی و نظارت در جهت رفع مشکلات بکوشند .