استاندار لرستان: همیشه فرصت بهتر شدن و بهتر کار کردن وجود دارد

on .

ظهر امروز بمناسبت آغاز هفته روابط عمومی و ارتباطات استاندار لرستان در جلسه ای با حضور مدیر کل روابط عمومی استانداری لرستان و پرسنل این حوزه هفته روابط عمومی و ارتباطات را به همه افرادی که در عرصه اطلاع رسانی فعالیت می‌کنند تبریک و تهنیت گفت.

دکتر خادمی هفته روابط عمومی را فرصتی برای تقدیر از زحمات تلاشگران این عرصه عنوان کرد و اظهار داشت در زمینه اطلاع رسانی در ایام اخیر کارهای خوبی انجام شده اما همیشه فرصت بهتر شدن و بهتر کار کردن وجود دارد .

وی با اشاره به اهمیت و حساسیت کار در روابط عمومی استانداری لرستان، گفت: کلیه موضوعاتی که به استان مربوط است توسط روابط عمومی پوشش داده می‌شود که کار واقعا سختی است.

 وی تصریح کرد: روابط عمومی استانداری وظیفه دارد که روابط عمومی های دستگاه های اجرایی را ساماندهی و هماهنگیهای لازم جهت استفاده از همه ظرفیت های موجود استان را فراهم آورد.

استاندار لرستان با تاکید بر ضرورت استفاده از توان سایر روابط عمومی ها گفت: روابط عمومی استانداری باید برای روابط عمومی سایر دستگاه ها برنامه تعریف کند که هر کس در حوزه خودش چه کاری انجام دهد .
وی همگرایی ،هم‌افزایی و هم جهت کردن روابط عمومی ها را رسالت اصلی روابط عمومی استانداری عنوان کرد و گفت: لازم است همه دستگاه ها بر اساس هارمونی که شما تعریف کرده اید حرکت کنند.

استاندار لرستان در ادامه با اشاره به اهمیت سرعت انتشار و پوشش خبر  گفت : امروزه هر کس زودتر خبر را پوشش دهد از دیگری جلوتر است و معمولاً  تاثیر خبر اولیه ماندگار تر است لذا ضرورت دارد اولین اخبار حوزه استانداری از طریق روابط عمومی استانداری لرستان باشد.

استاندار لرستان به روز بودن آگاهی‌های عمومی و داشتن سواد رسانه‌ای و اطلاع از جریانات مختلف ،رصد صدا و سیما و سایتهای مختلف را از جمله وظایف روابط عمومی موفق نامید و گفت: یکی دیگر از موارد مهم در روابط عمومی موفق، داشتن انگیزه کاری و تعهد اخلاقی است و حمایت از دولت و برنامه‌های آن است.

در پایان این جلسه استاندار لرستان از مدیر کل روابط عمومی استانداری لرستان و پرسنل این حوزه با اهدای لوح سپاس ، قدر دانی کرد .