پروژه های آسیب دیده از سیل تأمین اعتبار شده‌اند

on .

استاندار لرستان: پروژه های آسیب دیده  استان تأمین اعتبار و به زودی بازسازی خواهند شد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان دکتر خادمی با حضور در آئین کلنگ زنی پل منطقه ماسور خرم‌آباد از تأمین اعتبار تمام پروژه های آسیب دیده از سیل در لرستان و پیشرفت کاری خوب آنها خبر داد .

استاندار لرستان با اشاره به آغاز عملیات عمرانی این پروژه ها، گفت: تمامی طرح‌های آسیب دیده از سیل سال گذشته استان مانند پل‌ها تأمین اعتبار شده اند .

 دکتر خادمی اظهار داشت: پل های استان بخش عمده ای از این طرح ها را به خود اختصاص داده که برخی از آنها در حال بازسازی است و عملیات اجرایی مابقی آنها بزودی آغاز می گردد .

استاندار لرستان تصریح کرد: موضوع امکان تأمین اعتبار همزمان همه پروژه های استان امکان پذیر نبود اما با لحاظ نمودن شرایط، اعتبارات مناسبی در همین راستا جذب شد .
 
وی در ادامه خاطرنشان کرد: به منظور بازسازی پروژه های آسیب دیده شهر خرم‌آباد اعتباری بالغ بر یکصد میلیارد تومان جذب شده که پل منطقه ماسور مبلغ ۱۸ میلیارد تومان از این اعتبار را به خود اختصاص داده است.

دکتر خادمی در پایان گفت: تلاش بر آن است تا بهره گیری از منابع داخلی شهرداری و منابع دولتی در زمینه تکمیل پروژه های آسیب دیده استفاده شود .