مدیر روابط عمومی استانداری از جنس این حوزه و آگاه به امور است

on .

معاون استاندار لرستان: مدیر روابط عمومی استانداری از جنس این حوزه و به خوبی بر موضوع ارتباط با جامعه، اصحاب رسانه و اهمیت آنها آگاهی دارد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان در نشست صمیمی دکتر ثمینی با کارکنان روابط عمومی استانداری لرستان که به مناسبت هفته روابط عمومی و ارتباطات انجام پذیرفت، مطرح شد: عملکرد روابط عمومی استانداری با مدیریت خانم ایرانی در زمینه انعکاس اخبار و رویدادها بسیار خوب و قابل تقدیر است .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: روابط عمومی استانداری نقش راهبری و هماهنگ کننده سایر روابط عمومی ها را در استان ایفا می کند و در این زمینه می تواند کمک کننده در امور باشد .

دکتر ثمینی با اشاره به نقش تسهیل گری روابط عمومی اظهار داشت: روابط عمومی پل ارتباط میان مردم و حاکمیت است که با رعایت اصل صداقت، مشکلات و معضلات جامعه را به مسئولین منعکس می کند تا در جهت رفع آنها اقدام شود .

وی افزود: ارتباط موثر‌ روابط عمومی استانداری با مسئولین و سایر روابط عمومی ها زمینه همفکری و هم افزایی را فراهم و موجب چاره اندیشی برای مشکلات خواهد شد .

معاون استاندار در ادامه صبر و شکیبایی را از خصوصیات اخلاقی نیروهای روابط عمومی عنوان کرد و بیان داشت: روابط عمومی ها با مدیریت ارتباط، موضوعات مطروحه مردم و دستگاه‌های اجرایی را در قالب خبر انعکاس دهند .

در پایان این نشست معاون استاندار ضمن ارزیابی مثبت از عملکرد روابط عمومی استانداری، با اهداء لوح سپاس از کارکنان این حوزه تقدیر به عمل آورد .