پیگیری امورات جوانان با جدیت همراه باشد

on .

معاون استاندار لرستان: برنامه ریزی ها و اقدامات به گونه ای انجام شود که پاسخگوی نیاز جوانان باشد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان به صورت ویدئو کنفرانس و ریاست دکتر ثمینی برگزار شد که اعضا گزارش اقدامات انجام گرفته را ارائه دادند .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: در اجرای برنامه های ستاد، موضوعات مربوط به جوانان با جدیت همراه باشد تا شاهد اثربخشی بیشتر آنها باشیم .

 دکتر ثمینی با اشاره به لزوم پر کردن اوقات فراغت جوانان اظهار داشت: در شرایط کنونی و با توجه به تهدید ویروس کرونا، اوقات فراغت جوانان با ارائه راهکارهای جدید همراه باشد و از برنامه های جایگزین و متناسب با پروتکل های بهداشتی استفاده شود .

وی تصریح کرد: بنابر گزارش های ارائه شده اقدامات خوبی در سال گذشته به منظور پر کردن اوقات فراغت جوانان انجام شده است که در سال جدید با لحاظ شرایط کرونایی و در چهارچوب رعایت نکات بهداشتی اجرای این اقدامات در دستور کار قرار گیرد .

معاون استاندار خاطرنشان کرد: سیستم فناوری اطلاعات و فضای مجازی ظرفیت مناسبی برای ارائه برنامه های متناسب با دستورالعمل های بهداشتی جهت  پر کردن اوقات فراغت جوانان است و اعضای ستاد در برنامه های خود این موضوع را مدنظر قرار دهند .

دکتر ثمینی با تأکید بر رعایت زمانبندی اجرای دوره ها و رعایت فاصله گذاری اجتماعی فعالیت های ورزشی قابل پخش در فضای مجازی عنوان داشت: اعضای ستاد با تولید محتوای مناسب، شرایط را برای انجام فعالیت های ورزشی آماده کرده و اقدامات به گونه ای انجام شود که پاسخگوی نیاز جوانان باشد .

وی پرداخت تسهیلات در حوزه جوانان را از اقدامات مثبت ارزیابی کرد و افزود: پرداخت تسهیلات به جوانان بر اساس دستورالعمل ها به خوبی انجام شده و امیدواریم با همکاری اعضای ستاد ادامه دار باشد .

معاون استاندار لرستان در پایان با بیان اینکه اعضای ستاد حداکثر تا ۱۰ روز آینده برنامه های خود را بر اساس رعایت پروتکل های بهداشتی به دبیرخانه ستاد ارائه دهند، خاطرنشان کرد: با توجه به در پیش بودن سالروز آزادسازی خرمشهر دستگاه های عضو برنامه ریزی در حوزه حفظ و نشر ارزش‌های فرهنگ دفاع مقدس، گرامیداشت مقام شهدا، جانبازان و خانواده های آنان ارائه دهند .