پرداخت ۱۱۳۷۳ مورد تسهیلات بخش کشاورزی در استان

on .

معاون استاندار لرستان: بانک های عامل در پرداخت تسهیلات نهایت مساعدت را به عمل آورند .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان جلسه بررسی آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات خسارت دیدگان بخش کشاورزی از سیل سال گذشته به ریاست دکتر عبداللهی برگزار شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان گفت: در جلسه امروز اطلاعاتی از آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات مرتبط با خسارت دیدگان بخش کشاورزی به تفکیک بانکهای عامل ارائه گردید که در مجموع ۱۱ هزار و ۳۷۳ نفر در استان تاکنون از تسهیلات این بخش بهره‌مند شده‌اند .

دکتر عبداللهی اظهار داشت: موضوع تسهیل در امورات مربوط به ضامنین مشمول پرداخت تسهیلات از دیگر موارد مطرح شده بود که مقرر شد به منظور تسریع خدمات رسانی به کشاورزان خسارت دیده از سیل، بانک های عامل در پرداخت تسهیلات نهایت مساعدت را به عمل آورند .

وی در ادامه خاطرنشان کرد: از دیگر تصمیمات اتخاذ شده موضوع پرداخت تسهیلات به خسارت دیدگان معرفی شده توسط جهاد کشاورزی استان بود که مقرر شد این فرآیند  تا پایان خرداد ماه بدون وقفه انجام شود .

معاون استاندار لرستان در پایان خاطرنشان کرد: موضوع پرداخت تسهیلات به واحد‌های پرورش آبزیان خسارت دیده از سیل نیز مطرح شد که مقرر گردید موضوع به منظور بررسی و کارشناسی بیشتر در دستور کار قرار گیرد .