تبریک معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

on .

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان در پیامی فرارسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت

در این پیام آمده است:

بنام خداوند بخشنده مهربان


اللَّهُ أَکْبَرُ اللَّهُ أَکْبَرُ لا إِلَهَ إِلا اللَّهُ وَ اللَّهُ أَکْبَرُ اللهُ أَکْبَرُ وَلِلَّهِ الْحَمْدُ الْحَمْدُلِلَّهِ عَلَی مَا هَدَانَا وَلَهُ الشُّکْرُ عَلَی مَا أَوْلانَاپروردگار منان یک بار دیگر توفیق خود را شامل حال بندگان مومنش ساخت تا برکت ماه میهمانیش را از صمیم دل و جان تجربه کنند و اکنون، از گذر یک ماه عبادت و بندگی، طعم دلنشین استجابت، کام مومنان را شیرین می سازد.

رمضان، زیباترین جلوه ارتباط انسان با معبود باریتعالی و نمود روشنی از گشایش درهای رحمت به روی مومنان است و بی شک آنان که برکت رمضان را به دل و جان فراخواندند، اکنون با قلبی آکنده از ایمان و باور، عید فطر را به سرور می نشینند.


عید فطر برای آنان که رمضان را آن گونه که شایسته است درک کرده اند، روز اعلام پیروزی بر طاغوت نفس می باشد و روز شکر به درگاه الهی به دلیل آنچه در ضیافت خویش ما را به آن میهمان نمود و به سوی آن هدایت فرمود.

از خداوند منان می خواهم که برکات این ماه مبارک را به عنوان ذخیره معنوی ارزشمند، در حیات دنیوی و اخروی یکایک ما بندگان جاری نموده و عبادات همه مومنان، قبول درگاهش باشد.

فرارسیدن عید سعید فطر را به تمامی روزه داران و مسلمانان جهان ، به ویژه مردم شریف و ولایتمدار استان لرستان تبریک می گویم و امیدوارم خداوند متعال به همه ما توفیق بندگی و خدمت عنایت فرماید.

گودرز امیری
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان