جشنواره هوانوردی در جذب گردشگر موثر خواهد بود

on .

معاون استاندار لرستان: اجرای طرح جشنواره هوانوردی عمومی در نهایت برای جامعه مفید خواهد بود .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان جلسه بررسی نحوه برگزاری جشنواره هوانوردی عمومی در استان به ریاست دکتر عبداللهی و با محوریت هماهنگی بین دستگاه های عضو برگزار شد که پیشنهادات و راهکارهای چگونگی برگزاری این جشنواره توسط اعضا ارائه گردید .

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان گفت: برگزاری جشنواره هوانوردی عمومی به دلیل ماهیت گردشگری آن در جذب گردشگر و سرمایه گذار بخش خصوصی تاثیرگذار است و موجب رونق گردشگری استان خواهد بود .

دکتر عبداللهی اظهار داشت: این طرح در صورت اجرا برای جامعه مفید خواهد بود و تأثیرات مثبت خود را بر اقتصاد جامعه خواهد گذاشت .

 وی تصریح کرد: دستگاه های اجرایی حاضر در جلسه به منظور اجرای هر چه بهتر این جشنواره ضمن برنامه ریزی صحیح، با هم در تعامل باشند و جلسات داخلی خود را با محوریت رفع موانع و مشکلات موجود برگزار کنند .

معاون استاندار خاطرنشان کرد: در راستای پیشرفت سریعتر اجرای این طرح، دستگاه‌های اجرایی نسبت به فراهم سازی مقدمات حضور بخش خصوصی در جشنواره اقدام کنند .

دکتر عبدالهی در پایان ضمن اشاره به  ارزشمند بودن اجرای طرح جشنواره هوانوردی عمومی افزود: هزینه‌های اجرای این جشنواره با مدیریت صحیح منابع تامین شود تا در پایان شاهد اثرات مثبت آن باشیم .