منابع موجود متعلق به عموم جامعه است

on .

معاون استاندار لرستان: اهلیت متقاضیان دریافت تسهیلات مورد تایید باشد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان جلسه شورای هماهنگی بانکهای استان به ریاست دکتر عبداللهی برگزار شد و گزارشی از وضعیت اعتبارات موجود در استان ارائه گردید .

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گفت: بانک ها در زمینه جذب اعتبارات از منابع ملی برای استان اهتمام ویژه داشته باشند .

دکتر عبداللهی اظهار داشت: منابع موجود و اعتبارات جذب شده متعلق به عموم جامعه می باشد و در راستای رفع مشکلات مردم باید هزینه شود تا شاهد بازتاب مثبت آن در جامعه باشیم .

وی بیان داشت: در زمینه پرداخت تسهیلات به متقاضیان، موضوع اهلیت و صلاحیت واحدهای تولیدی و سرمایه گذار مد نظر قرار گیرد تا در بهترین شرایط ممکن اعتبارات هزینه شود .

معاون استاندار سه عنصر دستگاه‌های اجرایی متولی، بانک های عامل و متقاضیان را در استفاده صحیح از منابع جذب شده دخیل دانست و افزود: خدمت‌رسانی به مردم با کارشناسی و بررسی همراه باشد تا بهترین تصمیم اتخاذ شود .

دکتر عبداللهی در پایان موضوع عملیات مربوط به عرضه سهام در بانک ها را عنوان کرد و گفت: در این رابطه باید ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی، بانک ها زمینه استفاده  از خدمات غیر حضوری را برای مردم و متقاضیان فراهم کنند .