لزوم نظارت بر پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی

on .

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان در جلسه کارگروه اشتغال با گرامیداشت سالروز رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران و سالروز قیام خونین ۱۵ خرداد بر دقت نظر بیشتر در اجرای برنامه‌های دولت تاکید کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان دکتر عبدالهی شرط موفقیت پروژه ها را همراهی و همگام بودن دستگاه‌های اجرایی، سیستم بانکی و متقاضی عنوان کرد و گفت : در روند بازدهی یک واحد اقتصادی چنانچه یکی از این سه ضلع کم کاری کند پروژه به نتیجه نخواهد رسید.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان نقش متقاضی را بسیار پر رنگ معرفی کرد و گفت: علاوه بر نقش متقاضی پیگیری دستگاه اجرایی در این زمینه بسیار مهم است و این پیگیری به عنوان عملکرد دستگاهها مورد توجه قرار خواهد گرفت و برای ارتقا عملکرد دستگاه ها لازم است با اقدامات عملیاتی پیگیری های امور مربوط به بانکها را  در اولویت کاری خود قرار دهند و در این زمینه پاسخگو باشند .

معاون اقتصادی استاندار در ادامه با اشاره به ضرورت دقت نظر در اجرای برنامه های دولت بر لزوم نظارت بیشتر بر نحوه اعطای تسهیلات ارزان قیمت اشتغالزایی روستایی تاکید کرد .

وی با اشاره به گسترش خدمات دولت در بخش های مختلف و افتتاح پروژه های اقتصادی در سطح استان نسبت به مثبت نگری و ایجاد امیدواری در فضای عمومی تاکید کرد.

معاون امور اقتصادی استانداری لرستان با اشاره به شرایط سخت اقتصادی گفت:همه باید با انسجام و همدلی تلاش کنیم و برای رسیدن به شرایط بهتر نسبت به آن چه که از دستمان بر می آید کوتاهی نکنیم.