طرح اقدام ملی مسکن در لرستان عملیاتی می شود

on .

دکتر خادمی : قول مساعد وزیر راه و شهرسازی برای عملیاتی شدن طرح اقدام  ملی مسکن .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان امروز در تهران جلسه دکتر خادمی استاندار لرستان با مهندس اسلامی وزیر راه و شهرسازی حول محور پروژه های زیرساختی استان برگزار شد .

استاندار لرستان گفت: در دیدار با وزیر راه و شهرسازی گزارشی از خسارات سیل فروردین 98 به زیرساخت های حوزه حمل و نقل استان و میزان پیشرفت اقدامات صورت گرفته ارائه گردید که در این خصوص تصمیمات مقتضی اتخاذ گردید .

دکتر خادمی اظهار داشت: مشکلات موجود در روند اجرایی پروژه های خسارت دیده از سیل از موضوعات مهمی بود که تشریح شد و وزیر راه و شهرسازی نیز دستورات لازم را جهت تسریع در این امر صادر کرد .

وی در ادامه تصریح کرد: در دیدار با مهندس اسلامی وضعیت جاده‌های استان و لزوم تأمین اعتبار برای آنها نیز مطرح شد که در همین راستا وزیر راه و شهرسازی بر تعمیر و آسفالت جاده های آسیب دیده در سطح استان تأکید کرد .

استاندار لرستان همچنین گفت: دستور مهندس اسلامی به شرکت ساخت و توسعه راه های کشور در خصوص تکمیل فوری و ضربتی جاده پلدختر از تصمیمات مهم برای استان بود که در این جلسه عنوان شد .

دکتر خادمی خاطر نشان کرد: وزیر راه و شهرسازی با توجه به مطالبه مردم استان جهت تکمیل پروژه های در دست اقدام وزارت راه و شهرسازی مانند پل کاکارضا، پل شهید سلیمانی، کمربندی شرقی خرم آباد، ورزشگاه ۱۵۰۰۰ نفری خرم آباد، ورزشگاه ۵۰۰۰ نفری بروجرد و سایر پروژه های استان تصمیمات لازم را اتخاذ کرد .

استاندار لرستان در پایان بیان داشت: در این جلسه گزارشی درباره طرح اقدام ملی مسکن نیز ارائه گردید و خبر خوب اینکه مهندس اسلامی قول مساعد داد که حداکثر تا یک ماه آینده تمامی ساز و کارهای آن در استان طراحی و عملیاتی شود .