از اول تیر ماه نماز جمعه برگزار می گردد

on .

دکتر خادمی: با تصمیم جدید ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا از اول تیر ماه درهمه شهرستان‌های دارای وضعیت سفید و زرد کشور نماز جمعه برگزار می گردد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان دکتر خادمی از اعلام مصوبات جدید ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در جلسه امروز خبر داد .

استاندار لرستان گفت: ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در جدیدترین مصوبات خود برگزاری نماز جمعه همه شهرستان های سفید و زرد کشور را از اول تیرماه، با رعایت نکات بهداشتی اعلام کرد .

دکتر خادمی اظهار داشت: به تبعیت از تصمیمات ستاد ملی، نماز جمعه شهرستان های استان در صورتی که شرایط بیماری بر همین منوال و تحت کنترل باشد، طبق تاریخ اعلام شده برگزار خواهد شد .

وی خاطرنشان کرد: اگر تا آن زمان تغییری در وضعیت بیماری مشاهده شود مطابق با شرایط تصمیم جدید اتخاذ خواهد شد .

استاندار لرستان در ادامه افزود: بازگشایی مهد کودک ها و کلاس‌های آموزش قرآن از دیگر موضوعات مطرح شده در جلسه امروز بود که مقرر گردید با رعایت پروتکل های بهداشتی از هفته آینده آغاز به کار کنند .

دکتر خادمی در پایان بیان کرد: برگزاری تورهای گردشگری از دیگر موارد مطرح شده در جلسه ستاد ملی بود که مقرر گردید با توجه به حساسیت موضوع طی جلسات آتی ضمن کارشناسی بیشتر تصمیم جدید در این خصوص اتخاذ گردد .