عملکرد خوب اتاق بازرگانی لرستان در زمینه مقابله با کرونا قابل تقدیر است

on .

شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی لرستان به ریاست دکتر خادمی استاندار لرستان در اتاق بازرگانی استان با موضوع تاثیر کرونا بر صنایع، معادن و کشاورزی لرستان برگزار شد.استاندار لرستان عملکردفعالین اقتصادی این مجموعه را در زمینه مقابله با کرونا مثبت ارزیابی کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری لرستان،دکتر خادمی در این جلسه که به صورت ویدئو کنفرانس با سایر اعضای این شورا برگزار شد،از عملکرد مجموعه فعالین اقتصادی استان لرستان تقدیر کرد.

استاندار لرستان در خصوص نقش ارزشمند اتاق بازرگانی ،صنایع ،معادن و کشاورزی لرستان در ایام کرونا گفت: فعالیت این مجموعه از سه نظر قابل تحسین است: ۱- کمک رسانی و تهیه تجهیزات پزشکی  و امکانات و ملزومات مورد نیاز در روزهای سخت برای کنترل بیماری در استان لرستان و تهیه مواد ضدعفونی کننده؛ الکل، ژل و حل مشکل ماسک در استان کار ارزشمندی بود و استان لرستان در این زمینه در قیاس با استانهای دیگر به خوبی عمل کرده است .
۲-  همکاری خوب صمت و اصناف قابل تحسین بود به گونه‌ای که اصناف برای حفظ سلامتی مردم از سود و منفعت خود گذشتند و با همکاری لازم  و تعطیلی بازار در ایام پایانی سال، کمک موثری در کنترل بیماری داشتند که جای تقدیر دارد.

۳- اتاق بازرگانی لرستان با آنکه خود متضرر از جریان کرونا شده بود اما در عین حال به کمک مردم آمد که جای تقدیر و تشکر دارد.

استاندار لرستان با اشاره به اهمیت جبران خسارت های ناشی از کرونا  گفت: لازم است حداکثر بهره  را از تسهیلات دولتی برده و سهم استان را در کمک‌های دولتی بالا برد و به این منظور لازم است اطلاع رسانی مناسب در این زمینه انجام شود تا مثلاً کشاورز یا صنعتگری  از این امتیازات و تسهیلات بی‌بهره نماند.