احترام به حقوق شهروندی از جمله مصادیق بارز جامعه مدنی است

on .

در راستاي طرح تکريم ارباب رجوع و به منظور تسهيل در دسترسي آسان آحاد مردم و سایر اقشار،برنامه ملاقات عمومی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان روز دوشنبه برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری در حاشیه برنامه ملاقات عمومی،ابراز داشت: احترام به حقوق شهروندی از جمله مصادیق بارز جامعه مدنی است.

محمود ثمینی تصریح کرد: در این جامعه لازم است  حقوق افراد به درستی شناسایی و محترم شمرده شود.

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان  افزود: بهترین تکریم ارباب رجوع از طرف مدیران،انجام صحیح و به موقع کار افراد است که این مهم موجب بهره وری در کارها و در نهایت رضایت عمومی خواهد شد.

در بخشی از برنامه ملاقات عمومی معاون استاندار ، تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی استان به منظور بررسی مسائل و مشکلات حوزه کاری خود با دکتر ثمینی دیدار و گفتگو کردند. همچنین در برنامه ملاقات عمومی دوشنبه این هفته که از ۸ صبح تا پایان وقت اداری به طول انجامید،عموم مردم و مراجعین به منظور پیگیری مشکلات شخصی خود با معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان دیدار چهره به چهره داشتند که علاوه بر راهنمایی، دستور پیگیری لازم به مراجع ذیصلاح صادر شد.