با همکاری سازمان بسیج کشور اجرای طرح های عمرانی در استان آغاز می‌شوند

on .

دکتر خادمی: با استفاده از توان بسیج کشور طرح های عمرانی با سرعت بیشتر و هزینه کمتر به اجرا در خواهند آمد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری لرستان جلسه ویدئو کنفرانس قرارگاه جهش تولید و محرومیت زدایی بسیج سازندگی کشور سه شنبه ۷ مرداد ماه به ریاست دکتر خادمی و با حضور مسئول طرح برنامه و بودجه سازمان بسیج کشور برگزار شد .

استاندار لرستان در خصوص جلسه امروز اظهار داشت: در راستای محرومیت زدایی از  استان کار مشترکی با همکاری سازمان بسیج کشور در زمینه اجرای طرح های عمرانی آغاز خواهد شد .

دکتر خادمی گفت: اجرای طرح های زیرساختی مانند راه، مسکن مردم، حوزه های دامپروری، گیاهان دارویی، مراکز درمانی و اقداماتی از این قبیل در جلسه امروز با مسئولین سازمان بسیج کشور و استان مورد بحث و گفتگو قرار گرفت .

وی در ادامه تصریح کرد: در صورت نهایی شدن این توافق، شاهد سرعت بیشتر در اجرای طرح ها و کم شدن هزینه ها خواهیم بود .

استاندار لرستان افزود: طبق روال معمول اقدامات عمرانی توسط دستگاه های اجرایی و با بهره‌گیری از توان پیمانکاران بخش خصوصی انجام می شود که در برخی موارد مشکلاتی مانند صعب‌العبور بودن مسیرها و مسائل مالی، پیمانکاران قادر به انجام کار در این مناطق نیستند که با توجه به ظرفیت بالای بسیج کشور در نظر داریم بخشی از اقدامات عمرانی استان را با همکاری این سازمان اجرایی کنیم .

دکتر خادمی با اشاره به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر محرومیت زدایی در کشور خاطر نشان کرد: سازمان بسیج سازندگی کشور با استفاده از منابع و امکانات خود به خوبی می تواند در اجرای این مهم اقدام کند .

وی خاطر نشان کرد: امیدواریم با مشخص شدن تعداد پروژه های قابل طرح، برآورد هزینه ها و در ادامه آن انعقاد تفاهم نامه مشترک با سازمان بسیج کشور و استان شاهد آغاز طرح های عمرانی در آینده نزدیک باشیم .