لرستان در دفاع مقدس درخشیده است

on .

دکتر ثمینی: ایستادگی و تأثیرگذاری امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی در زمینه های مختلف حاصل از خود گذشتگی و ایثارگری شهدا و رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس است .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری لرستان جلسه کمیته برگزاری کنگره ۶۳۰۰ شهید استان به ریاست دکتر ثمینی با موضوع تشریح وظایف برگزار شد .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: تثبیت امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مدیون شهدا، رزمندگان و ایثارگران دفاع مقدس و خانواده های آنان هستیم .

دکتر ثمینی اظهار داشت: لرستان در ۸ سال دفاع مقدس مقابل رژیم بعثی عراق درخشیده است و این موضوع در تاریخ جنگ به ثبت رسیده است .

وی ضمن اشاره به ایثارگری های مردم استان در جنگ ۸ ساله تصریح کرد: لرستان سهم بسزایی در جنگ و دفاع از کشور، حضور رزمندگان، اعزام نیرو و مقاومت در برابر بمباران های رژیم بعث داشته است .

معاون استاندار لرستان افزود: به پاس ایثارگری های شهدا و رزمندگان در جنگ، سال آینده برگزاری کنگره ۶۳۰۰ شهید استان را در برنامه خواهیم داشت .

دکتر ثمینی خاطرنشان کرد: با برگزاری این کنگره، موضوع حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس مد نظر خواهد بود که ضرورت دارد اعضای ستاد نسبت به برنامه‌ریزی و انجام وظایف محوله اهتمام ویژه داشته باشند .