معاون استاندار: گزارش عملکرد یک دستگاه در موفقیت های آتی آن راهگشاست.

on .

جلسه هماهنگی تهیه گزارش اقدامات دستگاههای اجرایی استان در آستانه هفته دولت به ریاست مهندس قاسم ولیزاده،معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان و با حضور نمایندگانی از دستگاههای اجرایی استان برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری لرستان، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری لرستان در این جلسه ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام محرم و همچنین گرامیداشت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، به تبیین ضرورت مستندسازی و ارائه گزارش عملکرد دستگاههای اجرایی پرداخت و گفت: بحث مستند سازی فعالیتها به صورت تجربه نگاری و یا گزارش عملکرد مربوط به هر سازمان یا افراد حاوی نکات خاص و ارزنده ای است.
 مهندس ولی زاده تصریح کرد اگر کسی اطلاعی از وظایف و ماموریتهای یک سازمان نداشته باشد با خواندن گزارش عملکرد می تواند اطلاعاتی را به دست آورده و دستگاه را بشناسد و بر اساس اصل تجربه نگاری مطالعه این گزارشات می‌تواند در موفقیت های آتی راهگشا باشد.

 مهندس قاسم ولی زاده خاطرنشان کرد با مطالعه عملکرد سازمانها می توان از تجربیات موفق آنها استفاده و از تجربه های نادرست پرهیز کرد و انها را اصلاح کرد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی منابع انسانی گفت: دولت در سال پایانی دوم خود به چند جهت نیاز به تدوین گزارش دارد که ما سه نوع تدوین گزارش را در دستور کار داریم که این گزارش ها صرف نظر از انعکاس  فعالیت های مهم یک دستگاه به عنوان یکی از اسناد در دوره های بعدی  و بعنوان یک برنامه موفق، موثر و اجرا شده مورد توجه قرار می‌گیرد.

وی  تهیه گزارش عملکرد یک دستگاه را در شرایط غیر معمول مثل شرایط جنگ و سایر شرایط سخت یک اقدام ارزشمند معرفی کرد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی منابع انسانی در پایان ابراز امیدواری کرد که دولت با موفقیت از شرایط سخت کرونایی عبور کند و شاهد رشد در عرصه‌های سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی جامعه باشیم.