پزشکان و مدافعان سلامت پیشگامان ایثار جانفشانی و ضامن سلامت جامعه هستند

on .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان در پیامی ضمن عرض تسلیت ایام محرم و گرامیداشت نام و یاد شهدای سلامت روز پزشک را به تلاشگران عرصه سلامت تبریک گفت و به مقام شامخ شهدای مدافع سلامت ادای احترام کرد.

 به گزارش روابط عمومی استانداری لرستان،دکتر ثمینی با اشاره به مجاهدت‌های مدافعان سلامت که نشان از اوج ایثار و احساس مسئولیت آگاهانه آنان است، ضمن تقدیر از همه پزشکان و کادر درمان استان لرستان، ابراز امیدواری کرد که با مشارکت و همراهی مردم نجیب لرستان زحمات مدافعان سلامت  ارج و قدر دانسته  و با رعایت پروتکل های بهداشتی توسط آحاد مردم در کنترل بیماری کرونا تلاش و اهتمام داشته باشیم.

متن  پیام معاون استاندار به ابن شرح است؛

با نگاه به افتخارات ایران اسلامی درمیابیم  که تاریخ سراسر افتخار آن مشحون از  ایثار و ازخود گذشتگی‌های قشرهای مختلف برای سربلندی این مرز و بوم است.
 پزشکان این حافظان سلامت و تندرستی که بحق عنوان فرشتگان سلامت را گرفته اند،با نوعدوستی و بمنظور جلب رضایت پروردگار متعال،حفاظت از سلامت و نشاط مردم را با ایثار جسم و جان خودپذیرفته اند.
 کادر پزشکی و درمانی در کنار تخصص و مهارت، با فداکاری، عشق، اخلاص و تعهد  در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستند و رسالت و تعهد سنگینی در قبال سلامت جامعه به عهده دارند و امروز نیز با الهام از مکتب ایثار و شهادت  با تکیه‌بر خالق هستی باوجود همه سختیهای مسیر، صبر و استقامت پیشه کرده‌ تا بر اساس وظیفه انسانی و حرفه‌ای خود نجات‌بخش جان مردم باشند.
یقیناً مردم قدرشناس لرستان، این ایثار و ازخودگذشتگی را پاس خواهند داشت.
این‌جانب ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام  عزاداری سرور آزادگان عالم و گرامیداشت یاد شهدای مدافع سلامت، روز پزشک را به همه مدافعان سلامت استان لرستان، صمیمانه تبریک عرض نموده و از خداوند متعال سلامتی شما عزیزان را مسئلت دارم.محمود ثمینی
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان