جلسه معاونین هماهنگی امور اقتصادی سراسر کشور برگزار شد

on .

معاون امور اقتصادی استانداری لرستان:   در جلسه معاونین اقتصادی، پیشنهادات استان ها برای رفع مشکلات مشترک در حوزه اقتصادی کشور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری لرستان چهارمین جلسه ویدئو کنفرانس معاونین هماهنگی امور اقتصادی استانداری ها بعدازظهر امروز به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور برگزار شد .

معاون امور اقتصادی استانداری لرستان گفت: بررسی مشکلات تنظیم بازار استان ها و مسائل مرتبط با تأمین و توزیع نهاده های دامی موضوعات مطرح شده در جلسه امروز بود که با حضور مسئولین و مقامات حوزه اقتصادی کشور، مورد بحث و گفتگو قرار گرفت .

دکتر عبدالهی اظهار داشت: استفاده از راهکارها، دیدگاه ها و برنامه های استان ها برای رفع مشکلات مطروحه و بررسی و تبادل نظر در خصوص چگونگی بهره برداری از ظرفیت استان ها نکات مهم این جلسه بود .

وی همچنین افزود: تصمیمات اتخاذ شده برای رفع مشکلات حوزه بازار استان ها و اجرایی شدن آنها، به تنظیم بازار در زمینه قیمت ها و تأمین نیاز مردم، کمک خواهد کرد .

معاون استاندار لرستان تصریح کرد: مصوبات جلسه امروز پس از ابلاغ به استانها، در اختیار دستگاه های اجرایی مرتبط قرار می گیرد و آنها ملزم به اقدام در جهت اجرایی شدن و پیگیری این مصوبات خواهند بود .