نماینده ولی فقیه و امام جمعه خرم آباد: گزارش ارائه شده امیدبخش است/ظرفیت ها برای بهره برداری در بخش های اقتصادی و فرهنگی آماده است

on .

 در اولین روز از هفته دولت، استاندار لرستان ،  معاونین استاندار ، مدیران کل حوزه ستادی استانداری لرستان و فرماندار خرم آباد با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد دیدار کردند.   

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری لرستان، نماینده ولی فقیه در استان لرستان امروز در این دیدار  ضمن تسلیت ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) ،یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت.
 
دکتر شاهرخی با اشاره به گزارش استاندار لرستان از برنامه‌های دولت در سال‌های گذشته و  برنامه های پیش رو در جهت توسعه استان ،اظهار داشت:
گزارش ارائه شده امید بخش است و با توجه به اینکه امسال سال آخر دولت است، انشاالله لازم است تمام همت برای افتتاح و تکمیل پروژه های نیمه تمام استان صرف شود.
نماینده ولی فقیه و امام جمعه خرم آباد گفت: اقتصاد و فرهنگ ، دو مقوله اساسی هستند که مطالبه و موضوع اصلی در کشور و استان ماست .

وی با اشاره به اینکه ظرفیت‌های خوبی در استان لرستان وجود دارد گفت این ظرفیت ها برای بهره برداری در بخش های اقتصادی و فرهنگی آماده است  و می‌توان با یک مدیریت جهادی با استفاده بهینه از منابع مالی و اعتبارات دولتی و بخش خصوصی در چهارمین سال دولت سال متفاوتی را نسبت به ۳ سال قبل داشته باشیم و تحول خوبی را امسال تا پایان کار دولت فعلی داشته باشیم و در زمینه رونق و جهش تولید و اشتغال استان اتفاق خوبی را رقم بزنیم.