رسانه ها نامحرم نیستند

on .

استاندار لرستان: مسئولین با انرژی مثبت به هم و هماهنگی، در جهت خدمت به مردم بکوشند .

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری لرستان دکتر خادمی در سومین روز از هفته دولت با حضور در مراسم افتتاح طرح های مشترک شهرداری خرم‌آباد و آب و فاضلاب استان از لزوم هماهنگی و همکاری مسئولین برای خدمت رسانی به مردم در سال پایانی دولت خبر داد .

استاندار لرستان گفت: رسانه های استان نامحرم نیستند و اقدامات آنان در رخداد های مختلف مانند سیل اخیر در انتشار دقیق اخبار و اطلاع رسانی، به استان یاری کننده بود و عملکرد آنها ستودنی است  .

دکتر خادمی با بیان اینکه مسئولان و مدیران باید در کار خود اطلاعات کافی داشته باشند، اظهار داشت: در سال پایانی دولت مسئولین و مدیران با انرژی مثبت و هماهنگی نسبت به خدمت‌رسانی به مردم، اقدامات خود را برنامه ریزی و اجرا کنند .

وی با اشاره به برخی از فعالیت های انجام شده، بیان داشت: طرح تفصیلی خرم‌آباد، ساماندهی عرصه قلعه فلک الافلاک، پادگان ۰۷، خیابان حافظ و انقلاب، پیشرفت ۴۰ درصدی ساخت پادگان سپاه، بهره‌برداری از زیرگذر بهارستان و سایر اقدامات، از جمله کارهای اثرگذار انجام شده طی چند سال اخیر در استان است .

استاندار لرستان تصریح کرد: با تلاش و همکاری نمایندگان پیشین مجلس توانستیم برای تعداد زیادی از سدهای استان تخصیص آب بگیریم که تا قبل از این تخصیص آنها صفر بود،البته این اقدامات در مقابل کمبود ها و عقب ماندگی ها چیزی نیست اما به تناسب توان و زمان، فعالیتهای موثری هستند که تا قبل از این راکد مانده بودند .

دکتر خادمی با اعلام این مطلب که لرستان فرصتی برای اختلاف و درگیری ندارد، گفت: در موضع اختلاف بین مسئولین، مردم هستند که متضرر می شوند از این رو باید با دوری از اختلافات، ضمن هماهنگی، همدلی و همکاری در جهت خدمت تلاش کنیم و مردم از اقدامات خوب مسئولین منتفع شوند .

وی خاطرنشان کرد: همیشه می‌توان بهتر کارکرد و در برنامه ریزی های خود باید به دنبال اجرای اقدامات به بهترین شکل ممکن با توجه به ظرفیت های موجود باشیم .

استاندار لرستان با تقدیر از حضور دکتر ویسکرمی در برنامه امروز، افزود: توضیح خواستن و توضیح دادن بسیار مهم است و مطالبه گری حق مسلم و خصیصه های نمایندگان مجلس است، همکاری آنها و مسئولین در رفع مشکلات مردم به پیشبرد اهداف می انجامد .

دکتر خادمی اظهار داشت: هنوز با آنچه می‌خواهیم فاصله داریم، داشتن یک شهر خوب و امکانات مناسب حق مردم است، همه مسئولین، نمایندگان مجلس و مدیران با همدلی و اتحاد در پیشبرد اهداف همدیگر را یاری کنند تا مردم از اقدامات انجام شده بهره مند گردند .