استاندار لرستان آغاز فصل رویش و بهار تعلیم و تربیت را تبریک گفت

on .

دکتر خادمی استاندار لرستان در مراسم نمادین بازگشایی و آموزش مجازی مدارس استان لرستان در سال تحصیلی جدید آغاز فصل رویش و بهار تعلیم و تربیت را تبریک گفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان این مراسم در دبیرستان دخترانه ‌شکوه ناحیه دو خرم آباد با حضور نماینده ولی فقیه در استان و مدیر کل آموزش و پرورش لرستان انجام گرفت، دکتر خادمی با حضور در آیین بازگشایی مدارس که صبح امروز در دبیرستان شکوه خرم آباد برگزار شد ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید به دانش‌آموزان ، معلمان و فرهنگیان و ابراز خرسندی بخاطر آغاز بهار تعلیم و تربیت از همه فرهنگیان معلمان و کسانی که در آماده سازی مدارس ،فضاهای آموزشی و تولید محتوای آموزشی نقش داشته‌اند تقدیر و تشکر کرد.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه امسال کار تعلیم و تربیت سخت تر از سالهای گذشته است اظهار داشت :
مدیران و معلمان در فرایند آموزش و پرورش امسال، کار سخت تری نسبت به گذشته دارند و موضوع مهم آموزش را به روش تلفیقی مجازی و حضوری انجام می دهند و امیدواریم که دانش‌آموزان با سعی و تلاش به وظایف خود عمل کنند و سال خوبی را از لحاظ تحصیل علم و دانش داشته باشند.

دکتر خادمی تصریح کرد: آموزش در مدرسه و حضور در کلاس درس آثار متفاوتی با آموزش مجازی دارد و امیدوارم به زودی چنین فرصتی برای همه عزیزان فراهم شود و عزیزان ما بتوانند در مدرسه در کنار هم باشند.
استاندار لرستان با اشاره به آمادگی آموزش و پرورش گفت: به مردم عزیز اطمینان می دهیم که همه شرایط لازم در آموزش و پرورش سنجیده شده و اولیا خیالشان راحت باشد که آموزش و پرورش اجازه نمی دهد دانش آموزان در معرض خطر قرار بگیرند و با رعایت همه ضوابط کار آموزش را انجام خواهند داد.