‍ خدمات دولت باید به درستی برای مردم بیان شود

on .

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: وظیفه روابط عمومی دستگاههای اجرایی اطلاع‌رسانی شفاف و بموقع به مردم است تا مردم بدانند که دولت وظایف خود را به‌ درستی انجام داده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان، روز سه شنبه در بیست و یکمین جلسه شورای اطلاع رسانی استان اظهار داشت:مردم باید بدانند که با وجود همه مشکلات، خدمات رسانی ها هم وجود دارد و مسوولان برای رفاه حال مردم و کاستن از بار مسائل و مشکلات آنان تلاش می کنند.

دکتر ثمینی افزود: دولت با وجود محدویت‌های اقتصادی و اعتباری کارهای متعدد و متنوعی در زمینه‌های مختلف انجام داده که رسانه‌ها  اعم از نشریات، خبرگزاریها و رسانه ملی باید با بهترین محتوا و شکل آن‌ها را برای اقناع افکار عمومی اطلاع رسانی کنند. 

وی با بیان اینکه تبیین و ارائه دستاوردها، اقدامات و خدمات انجام شده و حرکت رو به‌ رشد نظام اسلامی می‌تواند در خنثی سازی توطئه‌های دشمن موثر باشد گفت: با شیوع بیماری کرونا همزمان با تحریم‌های ظالمانه‌ای که کشور را دچار مشکل کرده است، دولتمردان با جدیت هرچه تمام تر به کار خود ادامه می دهند.

معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با اشاره به سال پایانی دولت تدبیر و امید افزود: بیان اقدامات دولت یازدهم و دوازدهم به صورت مقایسه ای مردم  را از خدمات دولت در طول سالهای پس از پیروزی انقلاب آگاه می‌کند.

وی بیان کرد: دشمنان نظام اسلامی در تداوم خط کینه با انقلاب و بیش از هر زمان دیگری با تنگ کردن عرصه بر اقتصاد کشور و  با تهدیدها و تحریم‌های سنگین و ظالمانه تلاش می کنند نظام را ناکارآمد نشان دهند و بین مردم و دولت فاصله ایجاد کنند.

دکترثمینی با اشاره به اینکه اگر انتقادی هم به خدمات دولتی است باید انتقادات کارشناسانه و منصفانه باشد، اظهار داشت:  هجمه علیه دولت با وجود اطلاع از مشکلات و محدودیت ها پسندیده نیست.

وی با اشاره به نقش بیماری کرونا و بزرگنمایی رسانه‌های بیگانه از مسائل و مشکلات جامعه، تصریح کرد: در چنین فضایی که دشمن به دنبال دمیدن یاس و ناامیدی به جامعه است، نقش رسانه‌های استان در تقویت روحیه جامعه نقشی حساس و خطیر است.