مقدمات برگزاری انتخابات سالم فراهم شود

on .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان: با توجه به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی باید مقدمات برگزاری آنها با تدبیر و برنامه ریزی فراهم شود .


به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان جلسه ویدئو کنفرانس معاونین سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری های سراسر کشور با محوریت برگزاری انتخابات برگزار شد .

معاون سیاسی استانداری لرستان گفت: این جلسه با حضور معاون سیاسی وزارت کشور حول محور انتخابات برگزار گردید که معاونین سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری های سراسر کشور نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در این رابطه ارائه کردند .

دکتر ثمینی اظهار داشت: از جمله مباحث مهم عنوان شده در جلسه امروز، آسیب شناسی مرحله اول و دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بود که مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

وی با اشاره به برگزاری انتخابات آینده کشور و ضرورت حضور حداکثری مردم در این زمینه، خاطرنشان کرد: با توجه به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی کشور باید مقدمات برگزاری آنها با تدبیر و برنامه ریزی فراهم شود .

معاون استاندار تصریح کرد: در برگزاری انتخابات، موضوع انسجام ملی باید در نظر گرفته شود و با توجه به زیرساخت های موجود، تمهیدات لازم در دستور کار مسئولین برگزاری انتخابات باشد .

دکتر ثمینی افزود: امیدواریم بتوانیم همچون گذشته با آمادگی کامل شرایط را برای برگزار نمودن انتخاباتی سالم و رقابتی مهیا کنیم و مردم با اطمینان خاطر در این انتخابات مشارکت کنند .