درخشش سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان لرستان

on .

از سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان‌ لرستان به‌عنوان برگزيده جشنواره شهيد رجايي تقدير شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان و به نقل از مركز اطلاع‌رساني، روابط عمومي و امور بين‌الملل سازمان برنامه و بودجه كشور، در مراسمي با حضور زهرا اربابي معاون توسعه منابع انساني و پشتيباني، دكتر رمضانپور نرگسي معاون امور مجلس و توسعه منطقه اي و دكتر عليرضا نعمتي رييس امور استان ها و مناطق و تني چند از معاونان و كارشناسان، از برگزيدگان جشنواره شهيد رجايي تقدير بعمل آمد.
گفتنی است؛سازمان مديريت و برنامه ريزي استان هاي لرستان و قزوين طي چهار سال پياپي از سال ۱۳۹۵ تا ۱۳۹۸ حائز رتبه هاي  اول و دوم در جشنواره شهيد رجايي در بعد مجموع شاخصهاي عمومي و اختصاصي شده اند به طوري كه در سال ۹۵، استان قزوين، در سال ۹۶ استان لرستان ، در سال ۹۷ هر دو استان به صورت مشترك و در سال ۹۸ استان لرستان مقام اول ارزيابي عملكرد را در جشنواره مذكور كسب نموده اند.
در اين مراسم لوح تقدير دكتر نوبخت معاون رئيس جمهور و رييس سازمان برنامه و بودجه به پاس زحمات و تلاش هاي بيدريغ و راهبري دلسوزانه به سمانه حسن پور رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان لرستان و ابوالفضل ياري رييس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان قزوين اعطا شد.
گفتني‌است در پايان اين مراسم، از زحمات همكاران معاونتها و امور مختلف سازمان كه در امر ارزيابي عملكرد سازمان مديريت و برنامه ريزي استانها نقش داشتند تقدير به عمل آمد.