اتاق پایش سامانه ها به منظور تشدید نظارت در لرستان تشکیل می شود

on .

کارگروه تنظیم بازار استان لرستان به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان و با حضور مدیران کل دستگاههای اجرایی عضو، تشکیل جلسه داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری لرستان در این جلسه مشکلات حوزه چغندرقند توسط سازمان جهاد کشاورزی استان مطرح شد و پس از تبادل نظر تصمیماتی برای کاهش مشکلات کشاورزان در فصل برداشت و تحویل محصول به کارخانه اتخاذ شد.

همچنین مشکلات مربوط به حوزه تامین و توزیع لاستیک خودرو در استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و راهکارهایی ارائه شد.

در این جلسه مشکلات حوزه نهاده های دامی در سامانه بازارگاه و مشکلات مربوط به توزیع کود شیمیایی برای کشاورزان و مباشرین بررسی شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان
با اشاره بر ضرورت نظارت بیشتر بر روند توزیع کالا در استان، گفت: گرچه ممکن است تامین برخی از کالاها از حوزه اختیارات ما بیرون باشد اما می توان شیوه توزیع آن را با نظارت لازم کنترل کرد.


اسد عبدالهی بر لزوم تشدید نظارت و انجام راهکارهایی مثل تشکیل اتاق پایش سامانه ها برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده های احتمالی و مقابله با هر گونه رانت تاکید کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان تشکیل کمیته نظارتی را به عنوان راهکاری ارزشمند معرفی کرد و افزود: با توجه به شرایط موجود و اعمال تحریمها ممکن است شرایط اقتصادی کشور در آینده سخت‌تر شود، و همان گونه که تا کنون بخشی از آن را پشت سر گذاشته ایم ، بخش دیگر را نیز با تدابیری که در کشور اندیشیده شده است پشت سر خواهیم گذاشت.