بهره مندی پنج شهرستان استان از پروژه های حوزه سلامت

on .

استاندار لرستان پروژه های سلامت دانشگاه علوم پزشکی در پنج شهرستان را مهم ارزیابی کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان دکتر خادمی از بهره‌برداری تعدادی از پروژه های حوزه سلامت دانشگاه علوم پزشکی خبرداد .

استاندار لرستان گفت: توسعه اورژانس بیمارستان شهید رحیمی در فاز دوم و بهره‌برداری از فاز چهارم دانشکده دندانپزشکی شهرستان خرم آباد از طرح های مهمی بود که همزمان با سایر پروژه های سلامت استان افتتاح و به بهره برداری رسید .

دکتر خادمی اظهار داشت: مراکز تشخیص و غربالگری سرطان در بیمارستان های شهید چمران بروجرد، امام خمینی ( ره ) کوهدشت، امام جعفر صادق ( ع ) الیگودرز و شهید رحیمی خرم‌آباد دیگر طرح های حوزه سلامت استان بودند که به صورت همزمان مورد بهره‌برداری قرار گرفت .

وی تصریح کرد: بلوک زایمان بیمارستان شهدای هفت تیر شهرستان دورود و یک کلیک ویژه تخصصی، دو طرح مهم این شهرستان بودند که با تلاش مسئولین دانشگاه علوم پزشکی امروز آغاز به کار آن ها اجرایی شد .

استاندار لرستان ضمن تقدیر از دستگاه های اجرایی و سایر عوامل موثر در به سرانجام رساندن این پروژه ها، خاطرنشان کرد: امیدواریم با بهره برداری از این پروژه ها، بخشی مهمی از نیاز مردم استان به خدمات درمانی و پزشکی رفع شود .