طرح های پیشنهادی زیر گذر کمربندی جنوبی خرم‌آباد ارائه شد

on .

استاندار لرستان: ساخت پروژه زیر گذر کمربندی جنوبی خرم‌آباد از سال ۸۹ آغاز گردیده که به دلیل کمبود منابع مراحل عملیاتی آن متوقف شده بود .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان جلسه شورای فنی استان با محوریت تصمیم گیری در خصوص زیر گذر کمربندی جنوبی خرم‌آباد به ریاست دکتر خادمی و با حضور مهندس امیری معاون هماهنگی امور عمرانی و دستگاه‌های اجرایی مرتبط با پروژه برگزار شد .

استاندار لرستان گفت: این طرح از جمله پروژه هایی بود که به دلیل کمبود منابع عملیات ساخت آن در سال ۸۹ متوقف شده بود که با پیگیری های صورت گرفته، اجرای آن در دستور کار قرار گرفته است .

دکتر خادمی اظهار داشت: در جلسه امروز طرح های پیشنهادی برای اجرای این پروژه ارائه گردید که با لحاظ کارآمدی، هزینه، ایمنی و مواردی از این دست، بهترین طرح پس از کارشناسی و بررسی انتخاب و اجرایی خواهد شد .

وی با اشاره به لزوم همکاری دستگاههای اجرایی ذیربط برای به ثمر رساندن این پروژه، تصریح کرد: پیمانکار پروژه با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نسبت به اصلاح و رفع عیوب طرح و همچنین شناسایی اراضی مورد تملک اقدام کنند .

استاندار لرستان افزود: با پیگیری های انجام شده، اعتبار مورد نیاز پروژه زیر گذر کمربندی جنوبی خرم‌آباد از محل اعتبارات توازن ملی تأمین و در اختیار طرح قرار می گیرد .

دکتر خادمی با تأکید بر همکاری سپاه برای مدیریت خرید و تملک اراضی از اهالی منطقه، گفت: با تسریع در انجام امورات مربوط به پروژه، طرح نهایی در چند روز آینده تکمیل و برای ادامه کار به سازمان مدیریت و شورای فنی تحویل گردد .