پیام استاندار لرستان به مناسبت روز جهانی استاندارد

on .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، دکتر خادمی به مناسبت روز جهانی استاندارد پیامی به شرح زیر صادر کرد:

چهاردهم اکتبر برابر با ۲۳ مهرماه در سراسر جهان به عنوان روز جهانی استاندارد نام گذاری شده است. شعار روز جهانی استاندارد در سال جاری با عنوان؛ حفاظت از زمین با استانداردها می باشد.
مراقبت از این کره خاکی و نعمت های خدادادی وظیفه‌ای است که بر عهده همه ما نهاده شده و همگان بایستی برای کاهش تاثیرات انسانی بر زمین از استانداردهای ملی و بین المللی و ابزارهای مناسب استفاده کنیم.

استانداردها با ارائه معیارهای صرفه جویی در انرژی و بهبود مستمر در کیفیت کالا و خدمات از تبعات تولید و فرایندهای صنعتی می کاهند و استفاده مجدد از منابع محدود را با بهره‌وری بیشتر فراهم می کنند. در واقع می‌توان با رعایت استانداردها در حفظ کره زمین و محیط زیست قدم برداشته و به نحوی زندگی کنیم که زمین را از آسیب ها و تاثیرات مخرب انسانی دور سازیم.

اینجانب روز جهانی و هفته استاندارد را به تمامی تلاشگران عرصه تولید و خدمات و همچنین مدیرکل محترم و کارکنان خدوم استاندارد استان لرستان تبریک می گویم و امیدوارم با مساعی همه این عزیزان شاهد تولید کالا و خدمات مطابق استانداردهای لازم در جهت توسعه پایدار و حفظ منابع در این کره خاکی برای نسل‌های آینده باشیم..


خادمی

استاندار لرستان