تکمیل طرح های استان با بهره جستن از ظرفیت ها

on .

استاندار لرستان: برای رسیدن به نتیجه و تکمیل طرح های نیمه تمام اشتغال زا، نیازمند بهره گیری و استفاده از ظرفیت های موجود در استان هستیم .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان جلسه ویدئو کنفرانس مشترک شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی و کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری به ریاست دکتر خادمی استاندار لرستان و با حضور دکتر شاهرخی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرستان خرم آباد، دکتر ابراهیمی نماینده مردم شهرستانهای سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی و معاونین،مدیران موسسات و بانک های وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد .

استاندار لرستان گفت: با پیگیری‌های دکتر شاهرخی نماینده محترم ولی فقیه در استان از طریق وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی، زمینه برگزاری جلسه امروز با نمایندگان این وزارتخانه فراهم شد .

دکتر خادمی اظهار داشت: در این جلسه مسائل مهمی از حوزه‌های سرمایه گذاری، درمان و رفاهی با حضور مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

وی تصریح کرد: فرآیند خود اشتغالی و اشتغال خرد در استان از دیگر موضوعات مورد تاکید امروز بود که به آن پرداخته شد و پیشنهادات و راهکارهایی در این زمینه ارائه گردید .

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: تصمیمات مهمی در زمینه های مختلف و در قالب مصوبه با توافق طرفین به تصویب رسید که نیازمند پیگیری مدیران و مسئولین استانی در وزارتخانه مذکور و استان می باشد .

دکتر خادمی با اشاره به لزوم استفاده از ظرفیت های موجود در استان برای تکمیل طرح های نیمه تمام، افزود: مدیران با تحرک لازم نسبت به آماده سازی طرح های مورد نظر اقدام کنند و با پیگیری به موقع مصوبات، طرح های استان را به نتیجه برسانند .