لزوم تسریع در پرداخت وام ازدواج جوانان

on .

در جلسه ویدئو کنفرانس ستاد ساماندهی امور جوانان استان که صبح امروز به ریاست استاندار لرستان برگزار شد، دکتر خادمی بر ضرورت تسریع در پرداخت وام ازدواج جوانان تاکید کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان،صبح امروز جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با اولویت ساماندهی مسائل جوانان و با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان، مدیر کل ورزش و جوانان استان و تعدادی از مدیران کل حوزه ستادی استانداری لرستان بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

استاندار لرستان با تاکید بر لزوم تسریع و تلاش بیشتر در پرداخت وام ازدواج در سطح استان، اظهار داشت: در استان لرستان در ۶ ماهه نخست سال جاری جمع کل تسهیلات قرض الحسنه به مبلغ ۵۷۰۱۳۰۰ میلیون ریال در نظر گرفته شده که از مجموع ۱۶۴۰۲ نفر متقاضی این تسهیلات به ۱۰۹۰۸ نفر یعنی چیزی حدود ۶۷ درصد متقاضیان پرداخت شده است.
دکتر خادمی افزود: با توجه به میانگین پرداخت تسهیلات ازدواج در کشور که حدود ۶۲ درصد است استان لرستان در این زمینه بالاتر از میانگین کشوری عمل کرده و در رتبه ۱۳ قرار دارد.

استاندار لرستان ابراز امیدواری کرد: با تلاش بیشتر و افزایش سرعت در روند پرداخت تسهیلات،مابقی اعتبارات در چند ماه آینده به متقاضیان پرداخت شود تا بتوانیم سهم جدیدی را از بانک مرکزی برای سایر متقاضیان فراهم کنیم.