محدودیت زمانی برای فعالیت های سطح ۳،۲و۴ اعلام شد

on .

استاندار لرستان از اعمال محدودیت زمانی برای فعالیت های سطح۳،۲و ۴ در استان خبر داد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان جلسه ویدئو کنفرانس ستاد ملی مدیریت کرونا به ریاست دکتر روحانی و با حضور استانداران سراسر کشور برگزار شد .

استاندار لرستان گفت: با توجه به وضع نامطلوب استان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، محدودیتهایی که در جلسه پنجشنبه مصوب و ابلاغ شده بود کماکان مورد تاکید و لازم الاجراست .

دکتر خادمی اظهار داشت: اعلام محدودیت زمانی برای فعالیت های سطح ۲ علاوه بر فعالیت های سطح ۳ و ۴ از مهمترین تصمیمات امروز جلسه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا بود که به تصویب رسید .

وی تصریح کرد: بر اساس این مصوبه علاوه بر شهرهای قرمز اعلام شده، در مراکز استانها و شهرهای بالای دویست هزار نفر جمعیت فعالیتهای سطح ۳،۲و۴ بعد از ساعت ۱۸ ممنوع خواهد بود .

رئیس ستاد مدیریت بیماری کرونای استان گفت: به منظور مهار و کنترل بیماری، صرفاً فعالیت های سطح یک که مربوط به ارائه خدمات و نیازهای ضروری مردم مانند مواد غذایی و دارویی است ادامه خواهد داشت و سایر فعالیت ها مشمول مصوبه ستاد ملی خواهد بود .

دکتر خادمی خاطرنشان کرد: با توجه به مصوبه اعلام شده توسط ستاد استانی، محدودیت زمانی مشاغل در استان تا ساعت ۱۷ بود و این تصمیم تا روز سه‌شنبه هفته جاری ادامه پیدا می کند و از روز چهارشنبه مطابق با مصوبه ستاد ملی، محدودیت زمانی با تغییر یک ساعته از ساعت ۱۸ هر روز اعمال خواهد شد .

گفتنی است فعالیت های سطح یک شامل نیاز های ضروری مردم مانند تهیه موادغذایی، دارویی و پزشکی می باشد و سطوح ۳،۲و۴ فعالیت هایی نظیر پاساژ ها، مراکز خرید غیر غذایی، باشگاه های ورزشی، فرهنگی، تفریحی و امثال آن را در بر می گیرد .