‍ محدودیت های کرونایی تا پایان آبانماه در لرستان تمدید شد

on .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان در گفتگوی تلفنی با شبکه افلاک لرستان از اعمال ‍ محدودیت های کرونایی تا ۳۰ آبان ماه در استان لرستان خبر داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان، دکتر محمود ثمینی در این گفتگوی خبری با اشاره به تصمیم ستاد استانی مدیریت کرونا نحوه اعمال محدودیت ها را تا پایان آبان ماه اعلام کرد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری به برگشتن روال عادی کار بانکهای سطح استان پس از یک هفته تعطیلی از شنبه ۲۴ آبان ماه به حالت عادی و با رعایت پروتکل های بهداشتی اشاره کرد.

دکتر ثمینی گفت: مدیران دستگاه های اجرایی با در نظر گرفتن شرایط حوزه کاری خود می توانند تا سقف ۵۰ درصد با دورکاری کارکنان، موافقت کنند .
وی افزود: کماکان مراجعه حضوری ارباب رجوع به ادارات ممنوع است و مردم در صورت ضرورت از طریق تماس تلفنی و سامانه های مربوطه و بصورت غیر حضوری می‌توانند پیگیر امورات خود باشند .

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان در پایان گفت :فعالیت مغازه ها و پاساژها در مرکز استان و شهرستان بروجرد با تصمیم ستاد مدیریت کرونا از ساعت ۱۸ به بعد تعطیل خواهد بود .