ضرورت همکاری کسبه و بازاریان در اجرای مصوبات ستاد کرونا

on .

استاندار لرستان خواستار همکاری بیش از پیش کسبه و بازاریان استان برای اجرای مصوبات ستاد مدیریت بیماری کرونا شد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان جلسه ویدئو کنفرانس ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا به ریاست دکتر خادمی استاندار لرستان و با حضور دکتر ثمینی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و سایر اعضای ستاد برگزار شد و مدیران دستگاه های اجرایی گزارشی از وضعیت بیماری و اقدامات صورت گرفته، ارائه کردند .

رئیس ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت: همانطور که قبلاً بارها گفته شده وضعیت استان به لحاظ شیوع بیماری کرونا مطلوب نیست و نیازمند همکاری همه برای کنترل وضعیت کنونی هستیم .

دکتر خادمی اظهار داشت: روند بیماری در استان افزایشی است، از این رو اجرای مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا مبنی بر تعطیلی اصناف در همه سطوح به جز صنوف سطح یک، در خرم‌آباد و بروجرد از ساعت ۱۸ به بعد مورد تأکید است .

وی در ادامه تصریح کرد: برای مهار بیماری و کنترل شرایط کنونی، همکاری بیش از پیش کسبه و بازاریان استان برای اجرای مصوبات ستاد مدیریت کرونا ضروری است .

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: با توجه به دستورالعمل های ستاد، برگزاری مراسم عزاداری و عروسی که موجب تجمع شود تخلف است و در این رابطه با برگزار کنندگان این قبیل مراسم برخورد قانونی صورت می گیرد .

دکتر خادمی با اشاره به اینکه اگر مردم همکاری نکنند، همه اقدامات انجام شده بی نتیجه خواهد ماند، افزود: از هم استانی های عزیز می خواهیم نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی، عدم حضور در تجمعات،استفاده از ماسک و سایر دستورالعمل های ستاد مدیریت کرونا اهتمام داشته باشند .