اقدامات نظام در استان اثر گذار بوده است

on .

دکتر عبداللهی در مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اقدامات نظام مقدس جمهوری اسلامی را در لرستان اثرگذار توصیف کرد .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان مراسم تکریم و معارفه رئیس سازمان صمت استان با حضور دکتر عبداللهی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان و دکتر حسن پور مشاور و مدیرکل امور استان های وزارت صمت برگزار شد .

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان در این مراسم گفت: اقتصاد لرستان دارای ویژگی های خاص خود و متکی بر کشاورزی، دامپروری، کارهای خدماتی و صنعتی است .

دکتر عبداللهی اظهار داشت: اقدامات نظام مقدس جمهوری اسلامی در لرستان بسیار اثرگذار بوده و نمونه آن را در سیل سال گذشته و پس از آن شیوع کرونا شاهد بودیم .

وی با اشاره به گستردگی دایره خدمات سازمان صمت، افزود: دامنه اقدامات در تولید، بهره وری و مشاغل مرتبط با آن ها بسیار وسیع است و از اثرگذاری سازمان صنعت، معدن و تجارت در این حوزه ها حکایت دارد .

معاون استاندار لرستان خاطرنشان کرد: طرح‌ها و پروژه‌های بزرگی با پیگیری‌های سازمان صمت انجام شده و نیروگاه سیکل ترکیبی تولید برق و پالایشگاه بخش خصوصی در استان از آن دسته هستند که بخشی از آنها تکمیل و بخشی دیگر تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید .

دکتر عبداللهی تصریح کرد: با همکاری سازمان صمت تعدادی از طرح های راکد که در تملک بانک ها بود، به سرمایه گذار جدید معرفی و وارد چرخه تولید استان شدند .

وی در پایان خدمات محمدرضا صفی خانی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت اسبق را در استان رضایت بخش قلمداد کرد و ضمن آرزوی موفقیت برای مهندس رازانی، خواستار بهره گیری از ظرفیت های لرستان در جهت خدمت به مردم شد .