بازدید میدانی استاندار لرستان از کسبه و بازار خرم آباد

on .

صبح امروز دکتر خادمی استاندار لرستان با حضور در محله پل صفوی خرم آباد با کسبه این منطقه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، دکتر خادمی استاندار لرستان و دکتر ثمینی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان ، بصورت کاملاً سرزده از بازار پل صفوی شهرستان خرم آباد بازدید و لحظاتی را با بازاریان و کسبه شهر سپری کردند.
دکتر خادمی که بدون هماهنگی قبلی در جمع بازاریان و کسبه حاضر شده بود، با استقبال مردم روبرو شده و از نزدیک شاهد خرید مردم عادی و شنونده مشکلات و مصائب کسبه و اهالی بازار شد.
در طی این بازدید سرزده، بازاریان و کسبه بومی با استقبال از حضور ناگهانی استاندار و معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان ، بدون واسطه و بصورت چهره به چهره با نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان به ابراز محبت و بیان مشکلات و درد و دل های خود پرداختند،دکتر خادمی به منظور ارتباط مستقیم با کسبه و بازاریان خرم آباد و به منظور نظارت وبررسی نحوه ی اجرای محدودیت‌های ستاد ملی و استانی مقابله با بیماری کرونا و شرایط خاص بازار در ایام کرونایی و همچنین بررسی مسائل و مشکلات اصناف شخصا با تعدادی از کسبه خرم‌آباد دیدار و گفتگو کرد.

استاندار لرستان ضمن اهتمام به مسائل و مشکلات کسبه آنها را به مشتری مداری و رعایت حال مردم دعوت کرد و از همکاری جامعه اصناف و بازار استان و رعایت پروتکل های بهداشتی و برنامه تنظیمی ستاد مقابله با بیماری کرونا تقدیر و تشکر کرد