ورود بنیاد علوی و محرومیت زدایی

on .

به منظور توسعه استان و رفع محرومیت یکصد میلیارد تومان اعتبار توسط بنیاد علوی در طرح های اقتصادی و عمرانی لرستان هزینه می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، دکتر خادمی در خصوص برنامه ها و اقدامات بنیاد علوی در لرستان اظهار داشت : در ادامه کمک‌ها و حمایت‌های بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی از استان کمتر توسعه یافته لرستان در بحث سیل و همچنین در بحث کرونا در چند ماه اخیر توافقنامه ای با بنیاد علوی به عمل آمد که بر اساس آن برخی از بخش‌ها و دهستان‌های بسیار محروم استان را به طور ویژه مورد حمایت قرار دهند.

استاندار لرستان تصریح کرد خوشبختانه فعالیت‌های اجرایی در این بخش‌ها شروع شده و امروز در جلسه هماهنگی که به همین منظور برگزار شد ، طبق قولی که دکتر منصوری مدیر عامل بنیاد علوی داده‌اند قرار شد امسال حداقل حدود ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبارات بانکی و عمرانی را در مناطق محروم دو شهرستان کوهدشت و الیگودرز شامل بخش زز و ماهرو ، زلقی و همچنین دهستان کوهدشت شمالی در حوزه های اقتصادی و عمرانی هزینه کنند.

دکتر خادمی خاطرنشان کرد: البته اینها مقدمه کار است و انشاالله فعالیت‌های بیشتری توسط این بنیاد در سال‌های بعدی و با شدت بیشتری انجام خواهد گرفت تا بتوانیم این مناطق محروم را به حداقل میانگین مناطق توسعه یافته استان برسانیم.