استاندار لرستان؛ دانشگاهیان پیشرو در زمینه احقاق حقوق مردم هستند .

on .

استاندار لرستان: نمایشگاه مجازی فرصتی برای ارائه دستاوردهای پژوهشی و علمی است .

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان نمایشگاه مجازی دستاوردهای پژوهشی و فناوری استان به ریاست دکتر خادمی با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری لرستان و مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد .

استاندار لرستان ضمن تبریک روز دانشجو و هفته پژوهش، گفت: روز دانشجو یادآور مقاومت و حساسیت دانشگاهیان در مقابل استبداد داخلی و استعمار خارجی بود و اولین جرقه‌های احساس خطر در مقابل این دو عنصر توسط دانشجویان و دانشگاهیان زده شد .

دکتر خادمی اظهار داشت: دانشجویان از ابتدای انقلاب تا کنون جزو پیشروترین اقشار جامعه در رابطه با احقاق حقوق و منافع مردم هستند و این گرایش فارغ از هرگونه منفعت طلبی باید ادامه داشته باشد .

وی تصریح کرد: دانشجویان مستقل از هرگونه جهت‌دهی، صاحب نظر و عقیده در امور سیاسی بوده و با تصمیم سازی برای سیاستمداران در سازندگی کشور سهیم باشد .

استاندار لرستان با اشاره به لزوم ارتباط گسترده تر جامعه و دانشگاه، خاطرنشان کرد: در دو حوزه ارتباط دانشگاه با دستگاه های اجرایی و صنعت، نیازمند بهره گیری از توان علمی دانشگاهیان هستیم .

دکتر خادمی افزود: نمایشگاه مجازی فرصتی مناسب برای ارائه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و علمی به مردم آنهم به صورت غیر حضوری است .

وی یادآور شد: هم استانی های محترم می توانند از طریق آدرس الکترونیکی، از دستاوردهای پژوهشی و فناوری نمایشگاه به صورت مجازی بازدید کنند .

گفتنی است نمایشگاه مجازی دستاوردهای پژوهشی و فناوری لرستان از تاریخ پانزدهم تا بیستم آذر با حضور دستگاه های اجرایی استان دائر می باشد .